Synergia (edycja IV)

Data rozpoczęcia:
14.3.2023
Data zakończenia:
8.9.2023
Lokalizacja:

Warszawa,
Sofia,
Budapeszt,
Ryga

Osoba do kontaktu:

Projekt Synergia

Projekt SYNERGIA jest realizowany przez KSAP – Krajową Szkołą Administracji Publicznej oraz następujących partnerów ponadnarodowych: IPA – Institute of Public Administration (Bułgaria), LSPA – Latvian School of Public Administration (Łotwa) oraz NUPS – National University of Public Service (Węgry), przy współpracy Queen Hedvig Academy.

Adresatami programu SYNERGIA są instytucje administracji centralnej z Polski oraz krajów Europy Środkowej i Wschodniej, jednostki im podległe lub przez nie nadzorowane, które podejmą się udziału w wypracowaniu i wdrożeniu zaleceń w obszarze zarządzania instytucjami.

Projekt SYNERGIA będzie realizowany w 4 edycjach. Pierwsza edycja rozpoczęła się 31 sierpnia 2020 r. i trwała do lutego 2021 r. Na każdą edycję projektu składa się realizacja programu edukacyjno – kooperacyjnego oraz fazy wdrożeniowej. Jedna edycja projektu przewiduje 19 dni zajęć szkoleniowych, prowadzonych w Polsce i w krajach partnerskich (Bułgaria, Łotwa, Węgry) i obejmuje cykl zajęć edukacyjnych oraz warsztaty problemowe.

Sesje krajowe i wyjazdowe organizowane będą w formie zajęć szkoleniowych, spotkań networkingowych, warsztatów, sesji peer-learningowych.

W ramach projektu SYNERGIA zajęcia prowadzone będą przez wybitnych profesorów i ekspertów, wywodzących się z wiodących ośrodków akademickich i badawczych, m.in. takich jak: London Business School, IESE Business School, Oxford University, Dublin City University, Frankfurt School of Finance & Management.


Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Advanced Leadership Program

Zdefiniuj swoje zdolności przywódcze i dołącz do niezwykłej podróży w kierunku doskonałego przywództwa.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024