Advanced Investment Program (AIP)

Data rozpoczęcia:
14.9.2024
Data zakończenia:
20.9.2024
Lokalizacja:

San Francisco, USA

Osoba do kontaktu:

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.

Stworzyliśmy unikatowy program, jakiego dotychczas nie było w Europie. Najwybitniejsi profesorowie i najlepsi eksperci z Doliny Krzemowej zdradzą Wam sekrety, jak za kulisami wygląda zarządzanie inwestycjami. Ludzie z największym doświadczeniem poprowadzą specjalnie dla Was sesje na najwyższym, światowym poziomie. Najwybitniejsi eksperci zaproszą na spotkanie z Wami osoby zarządzające różnego rodzaju inwestycjami w Dolinie Krzemowej. Uczestnictwo w programie zapewni Wam możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi inwestorami i innowatorami na świecie oraz nawiązania z nimi długofalowych relacji.

Program skierowany jest głównie do:

* Zarządzających funduszami inwestycyjnymi

* VCs

* Przedsiębiorców

* Członków Zarządu

* Partnerów korporacyjnych

* Strategów biznesowych

* Przyszłych inwestorów

* Osób poszukujących funduszy

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W PROGRAMIE:

1.      Będziesz uczestniczyć w sesjach z wybitnymi profesorami i ekspertami ze Stanford Graduate School of Business i SRI International

2.      Odkryjesz metodologię stojącą za innowacjami w Dolinie Krzemowej

3.      Odwiedzisz kilka najbardziej prestiżowych instytucji na świecie  

4.      Dowiesz się, w jaki sposób innowacje z Doliny Krzemowej mogą wpłynąć na strategie i modele biznesowe w ciągu najbliższych 3-5 lat

5.      Nawiążesz długotrwałe biznesowe kontakty z międzynarodowymi i polskimi przedsiębiorcami

6.      Otrzymasz certyfikat wydany wspólnie przez SRI International i Queen Hedvig Academy

 

We wrześniu 2024 będziemy realizować już drugą edycję programu.

Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem i otrzymała świetne opinie, które są najlepszą rekomendacją do uczestnictwa w edycji 2024:

"Rozwijany przez dziesiątki lat w Dolinie Krzemowej ekosystem wspierania oraz komercjalizacji innowacji jest dzisiaj punktem odniesienia dla gospodarek państw rozwiniętych oraz rynków wschodzących, w tym polskiego. Advanced Investment Program, który uchyla drzwi do tego świata to „must be” dla osób interesujących się lub zawodowo związanych z szeroko pojętym rynkiem Venture Capital. Spotkania oraz dyskusje z przedsiębiorcami mającymi za sobą drogę od pomysłu do IPO, aniołami biznesu, czy menedżerami zarządzającymi globalnymi funduszami VC gwarantują solidną dawkę wiedzy oraz nieocenione źródło inspiracji. Natomiast dyskusje z uczestnikami Programu oraz wymiana doświadczeń są wartością samą w sobie." Krzysztof Laskowski, Partner, Legal Advisor, Head of Companies Law Practice at LSW

"Advanced Investment Program organizowany przez Queen Hedvig Academy oraz Stanford Research Institute skupia się na przedstawieniu kluczowych aspektów inwestycji prowadzonych w Dolinie Krzemowej. W trakcie tygodniowego wyjazdu czas podzielony jest pomiędzy wizyty w najbardziej prestiżowych firmach w Dolinie Krzemowej, spotkania z przedstawicielami firm inwestycyjnych i inwestorami oraz zajęcia merytoryczne prowadzone przez rewelacyjnych wykładowców. Jeżeli ktoś chce poznać różnice w inwestowaniu w Polsce i w Dolinie Krzemowej, porozmawiać na żywo z przedstawicielami funduszy VC, odświeżyć i uzupełnić wiedzę z zakresu inwestycji, jest to program zdecydowanie godny polecenia. Miałem dużo oczekiwań co do uczestnictwa, zostały zrealizowane na 120%." Artur Jedynak, CEO KBJ S.A.

Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Advanced Leadership Program

Zdefiniuj swoje zdolności przywódcze i dołącz do niezwykłej podróży w kierunku doskonałego przywództwa.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024

Strategy and Leadership in the Age of ESG

Program „Strategy and Leadership in the Age of ESG” to więcej, niż zwykłe szkolenie ESG! Pokażemy Ci, jak przekuć ESG w nowe szanse!
Data Rozpoczęcia
14/10/2024