Advanced Investment Program (AIP)

Data rozpoczęcia:
14.9.2024
Data zakończenia:
20.9.2024
Lokalizacja:

San Francisco, USA

Osoba do kontaktu:

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.

Stworzyliśmy unikatowy program, jakiego dotychczas nie było w Europie. Najwybitniejsi profesorowie i najlepsi eksperci z Doliny Krzemowej zdradzą Wam sekrety, jak za kulisami wygląda zarządzanie inwestycjami. Ludzie z największym doświadczeniem poprowadzą specjalnie dla Was sesje na najwyższym, światowym poziomie. Najwybitniejsi eksperci zaproszą na spotkanie z Wami osoby zarządzające różnego rodzaju inwestycjami w Dolinie Krzemowej. Uczestnictwo w programie zapewni Wam możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi inwestorami i innowatorami na świecie oraz nawiązania z nimi długofalowych relacji.

Najważniejsze korzyści z programu:

1.      Będziesz uczestniczyć w sesjach z wybitnymi profesorami i ekspertami ze Stanford Graduate School of Business i SRI International

2.      Odkryjesz metodologię stojącą za innowacjami w Dolinie Krzemowej

3.      Odwiedzisz kilka najbardziej prestiżowych instytucji na świecie  

4.      Dowiesz się, w jaki sposób innowacje z Doliny Krzemowej mogą wpłynąć na strategie i modele biznesowe w ciągu najbliższych 3-5 lat

5.      Nawiążesz długotrwałe biznesowe kontakty z międzynarodowymi i polskimi przedsiębiorcami

6.      Otrzymasz certyfikat wydany wspólnie przez SRI International i Queen Hedvig Academy

 

Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Digital Business Strategy with Analytics

Wprowadź do swojej firmy innowacje, dzięki którym zwiększysz swoją przewagę konkurencyjną!
Data Rozpoczęcia
3/6/2024

Advanced Leadership Program (ALP)

Zwiększ świadomość swojego stylu zarządzania i zainspiruj się do głębokich zmian tego stylu oraz zmian w Twojej organizacji.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024