Programy

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji unikatowych programów edukacyjnych dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Zorganizowaliśmy wiele programów rozwoju merytorycznego i strategicznego w kraju i za granicą. Nasza kadra składa się ze światowej klasy naukowców i ekspertów z najlepszych uniwersytetów i ośrodków badawczych na całym świecie, takich jak IMD, MIT, SRI International, Stanford University, University of Oxford.

placeholder

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Digital Business Strategy with Analytics

Wprowadź do swojej firmy innowacje, dzięki którym zwiększysz swoją przewagę konkurencyjną!
Data Rozpoczęcia
3/6/2024

Advanced Leadership Program (ALP)

Zwiększ świadomość swojego stylu zarządzania i zainspiruj się do głębokich zmian tego stylu oraz zmian w Twojej organizacji.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024

Strategy and Leadership in the Age of ESG

ESG (Environmental, Social and Governance) jest na ustach wszystkich i stał się globalnym imperatywem, stawiając firmy pod coraz większą kontrolą.
Data Rozpoczęcia
14/10/2024

Advanced Executive Program (AEP)

Zdobądź nowe umiejętności przywódcze i strategiczne i poprowadź swoją organizację na coraz wyższe szczyty rozwoju.
Data Rozpoczęcia
13/11/2024

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych programach i wydarzeniach