Programy edukacyjne dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji unikatowych programów edukacyjnych dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Zorganizowaliśmy wiele programów rozwoju merytorycznego i strategicznego w kraju i za granicą. Nasza kadra składa się ze światowej klasy naukowców i ekspertów z najlepszych uniwersytetów i ośrodków badawczych na całym świecie, takich jak IMD, MIT, SRI International, Stanford University, University of Oxford.

placeholder

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Advanced Leadership Program

Zdefiniuj swoje zdolności przywódcze i dołącz do niezwykłej podróży w kierunku doskonałego przywództwa.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024

Strategy and Leadership in the Age of ESG

ESG (Environmental, Social and Governance) jest na ustach wszystkich i stał się globalnym imperatywem, stawiając firmy pod coraz większą kontrolą.
Data Rozpoczęcia
14/10/2024

Digital Business Strategy with Analytics

Wprowadź do swojej firmy innowacje, dzięki którym zwiększysz swoją przewagę konkurencyjną!
Data Rozpoczęcia
6/11/2024

Advanced Executive Program (AEP)

Zdobądź nowe umiejętności przywódcze i strategiczne i poprowadź swoją organizację na coraz wyższe szczyty rozwoju.
Data Rozpoczęcia
13/11/2024

Advanced Leadership Program (ALP)

Program edukacyjny Advanced Leadership Program (ALP) to znacznie więcej niż standardowe szkolenie menedżerskie. Rozwiń świadomość i efektywność swojego przywództwa!
Data Rozpoczęcia
12/5/2025

Nasze programy edukacyjne to znacznie więcej, niż klasyczne szkolenia dla kadry zarządzającej

W Queen Hedvig Academy oferujemy znacznie więcej niż klasyczne szkolenia. Nasze unikatowe programy edukacyjne i rozwojowe są zaprojektowane tak, aby dostarczać głębokoposzerzoną wiedzę i praktyczne umiejętności, niezbędne do skutecznego zarządzania i przywództwa.

Dzięki naszym programom, uczestnicy nie tylko zdobywają nowe kompetencje, lecz przede wszystkim rozwijają umiejętność strategicznego myślenia w różnych  obszarach (przywództwo, zarządzanie projektami, strategia ESG czy współpraca z Venture Capitals).

Programy edukacyjne i rozwojowe Queen Hedvig Academy

Programy edukacyjne Queen Hedvig Academy są adresowane do prezesów oraz członków zarządów spółek, dyrektorów wykonawczych, dyrektorów zarządzających oraz osób odpowiadających za startegię firm, inwestycje oraz innowacje. Uczestnicy programów otrzymują dostęp do szerokiej wiedzy pozwalającej dogłębnie zrozumieć najnowsze trendy rynkowe zmieniające zasady funkcjonowania firm. Zrozumieją jaki wpływ na strategie biznesowe  mają innowacje technologiczne. Rozwiną kompetencje przywódcze oraz pogłębią myślenie strategiczne. Udział w naszych programach to nie tylko dostęp do ogromnej dawki wiedzy na światowym poziomie, ale również źródło bezcennych kontaktów. Uczestnictwo w naszych programach daje możliwość nawiązania relacji biznesowych z przedstawicielami różnych branż na arenie międzynarodowej.

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Strategia biznesowa.
  • Analityka cyfrowa.
  • Przywództwo.
  • Inwestycje i VC.

Programy rozwoju merytorycznego i strategicznego  dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla, takie jak Advanced Leadership Program (ALP), Digital Business Strategy with Analytics czy Advanced Executive Program (AEP) zaprojektowaliśmy z myślą o dostarczeniu wiedzy, dzięki której uczestnicy efektywniej osiągną swoje cele biznesowe i wprowadzą swoje firmy na wyższy szczebel rozwoju. Zajęcia podczas naszych programów są prowadzone przez światowej klasy naukowców i ekspertów z z międzynarodowym doświadczeniem.Nasze programy edukacyjne  to również przestrzeń do wymiany wiedzy z doświadczonymi menadżerami z  z innych krajów. Uczestnicy naszych programów doskonalą swoje umiejętności menedżerskie w międzynarodowym środowisku, zawierają nowe znajomości i poznają wyzwania z jakimi mierzy się kadra zarządzająca  w różnych częściachi świata. Takich możwliwości nie zapewni Ci żadne tradycyjne szkolenie.

Podczas sesji szkoleniowych w Queen Hedvig Academy, menedżerowie pogłębiają wiedzę,  jak skutecznie motywować, inspirować i angażować  pracowników, co realnie przekłada się na większą produktywność i lepsze wyniki biznesowe zarządzanych organizacji. 

Nasze programy rozwojowe obejmują też zaawansowane techniki zarządzania projektami, dzięki którym planowanie, realizacja i monitorowanie projektów staje się efektywniejsze. Wznieś swoje kompetencje menadżerskie i zarządcze na jeszcze wyższy  poziom!

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów na temat naszych programów i dowiedzieć się  jak możemy Cię wesprzeć w Twoim rozwoju osobistym i rozwoju Twojej organizacji.

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych programach i wydarzeniach