O nas

Kształcimy kadrę zarządzającą najwyższego szczebla od ponad 20 lat. Organizujemy i prowadzimy prestiżowe programy edukacyjne, które są realizowane nie tylko w Polsce, ale również w krajach europejskich, azjatyckich i Ameryki Północnej. Oferujemy unikatowe rozwiązania naszych międzynarodowych partnerów oraz wiedzę i doświadczenie wybitnych ekspertów z najbardziej prestiżowych instytucji na świecie.  

placeholder
Zdjęcie akademi i kursantów

Queen Hedvig Academy

Realizujemy prestiżowe projekty edukacyjne i współpracujemy z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA. Nasza kadra składa się ze światowej klasy naukowców i ekspertów, którzy są liderami w swoich dziedzinach. W realizowanych projektach opieramy się na wartościach, które budują i umacniają relacje. Sukces w biznesie traktujemy nie tylko w kategorii zysku, ale też rzetelności i uczciwości oraz reputacji. W ramach prowadzonych działań budujemy społeczność Absolwentów, którzy wymieniają się wiedzą i doświadczeniami.  

Nazwę Queen Hedvig Academy przyjęliśmy w hołdzie dla Królowej Jadwigi, monarchini z dynastii Andegawenów. Królowa Jadwiga była kobietą niezwykle inteligentną i świetnie wykształconą, bystrą, silną, odważną a jednocześnie pokorną i uprzejmą. Na dworze gromadziła elitę intelektualną i promowała edukację wyższą. Wspierała potrzebujących, fundowała szpitale, finansowała bursy dla studentów. Promowała badania naukowe i edukację wyższą a swój majątek zapisała w testamencie Akademii Krakowskiej - dzisiejszemu Uniwersytetowi Jagiellońskiemu. Utożsamiała cechy współczesnych liderów, z którymi my również w pełni się identyfikujemy.  

Filozofia i misja

Naszą misją jest tworzenie i realizacja prestiżowych programów edukacyjnych na najwyższym, światowym poziomie oraz budowanie społeczności Absolwentów. Wiemy, że biznesowe środowisko i sieć kontaktów pomagają przedsiębiorcom w rozwoju.

Cyklicznie organizowane przez nas spotkania Absolwentów, zarówno formalne jak i nieformalne, służą wymianie wiedzy, doświadczeń i kontaktów oraz wzajemnej biznesowej inspiracji. Zapewniają poczucie przynależności do elitarnej społeczności, której członkowie nieustannie podwyższają swoje kompetencje i doskonalą swoje umiejętności.
Placeholder ze zdjęciem prof. Radosława Koszewskiego
prof. Radosław Koszewski, Założyciel Queen Hedvig Academy

Nasze wartości

Lojalność
Odwaga
Pracowitość
Rzetelność
Szacunek
Szczerość
Tolerancja
Zaufanie

Co nas wyróżnia

  • 20 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu prestiżowych programów executive education
  • kształcimy kadrę zarządzającą najwyższego szczebla ze świata biznesu
  • współpracujemy z ekspertami ze światowej klasy instytucji akademickich takich jak IMD, Mahindra University, MIT, SRI International, Stanford University, University of Oxford
  • tworzymy projekty oparte na wartościach, które budują i wzmacniają relacje
  • organizujemy spotkania dla Harvard Club of Poland, LBS Poland Alumni Club, Stanford Club of Poland, Absolwentów IESE AMP Warsaw, IMD, INSEAD i rozwijamy elitarną społeczność, która wymienia się wiedzą i doświadczeniami

Nasz zespół

W Queen Hedvig Academy wiemy, że nasz sukces jako marki nie byłby możliwy bez pasji i talentu naszego zespołu. Mamy do zaoferowania wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie, energię a przede wszystkim lubimy to, co robimy.

Wspólną pracą tworzymy i realizujemy programy na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest pozytywne nastawienie, które ułatwia nam budowanie relacji z klientami.

prof. Radosław Koszewski
Założyciel Queen Hedvig Academy
rkoszewski@queenhedvig.eu
Linkedin
dr Michał Hałaczkiewicz
Dyrektor Programów

Magda Kuta
Dyrektor Programów Dedykowanych

Wioletta Małolepsza-Niesyt
Dyrektor Krótkich Programów Otwartych

Robert Mazelanik
Dyrektor Programów

Magdalena Paruch
Dyrektor Marketingu

Wywiady z Absolwentami