Strategy and Leadership in the Age of ESG

Data rozpoczęcia:
14.10.2024
Data zakończenia:
29.11.2024
Lokalizacja:

Warszawa, Polska

Lozanna, Szwajcaria

Osoba do kontaktu:

ESG (Environmental, Social and Governance) jest na ustach wszystkich i stał się globalnym imperatywem, stawiając firmy pod coraz większą kontrolą.

Mądrzy liderzy biznesu przygotowują swoje organizacje na rosnące regulacje. Inwestują w bardziej ekologiczne technologie i pozbywają się aktywów, które mogą zostać utracone. Polscy i wschodnioeuropejscy liderzy biznesu powinni działać już teraz, aby nie ponosić konsekwencji pozostania w tyle za konkurentami w szybko zmieniającym się świecie.

Queen Hedvig Academy oraz IMD, światowej klasy szkoła biznesu wspólnie opracowały program, który pomoże zrozumieć naturę ESG, wymogi regulacyjne i włączyć ESG do strategii firm, aby utrzymać przewagę konkurencyjną i złagodzić ryzyko ESG.

Program skierowany jest głównie do:

* Decydentów odpowiedzialnych za strategię korporacyjną oraz ESG

* Członków Zarządu

* CEO's

* Przedsiębiorców

* Strategów biznesu

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W PROGRAMIE:

1. Dowiesz się, jak przygotować się na nowe regulacje związane z ESG

2. Poznasz holistyczną perspektywę zarządzania zrównoważonym rozwojem

3. Dowiesz się, jak tworzyć i wdrażać strategię ESG

4. Dowiesz się, jak zarządzać organizacją w erze ESG w kierunku zrównoważonego rozwoju

5. Dowiesz się jak przekształcić wymogi ESG w realne korzyści  

6. Otrzymasz podwójny certyfikat wydany przez IMD i Queen Hedvig Academy

W październiku 2024 startuje druga edycja programu. Pierwsza edycja otrzymała świetne recenzje a takie opinie są najlepszą rekomendacją do udziału w drugiej edycji:

"Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w programie Strategy and Leadership in the Age of ESG. Świetni wykładowcy i bardzo dobra organizacja tego programu. Dużo wiedzy, różnych perspektyw, praktycznych wskazówek, dzięki którym, bazując na naszym doświadczeniu i rynku, na którym działamy, możemy wdrożyć i zmienić nie tylko nasze firmy, ale również Polskę i całą planetę. Dziękuję Queen Hedvig Academy i IMD za bardzo profesjonalne szkolenia, niesamowity networking i opiekę podczas całego programu." Anna Rulkiewicz, CEO Lux Med Group

Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Digital Business Strategy with Analytics

Wprowadź do swojej firmy innowacje, dzięki którym zwiększysz swoją przewagę konkurencyjną!
Data Rozpoczęcia
3/6/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024