Advanced Executive Program (AEP)

Data rozpoczęcia:
13.11.2024
Data zakończenia:
20.6.2025
Lokalizacja:

Warszawa, Polska
Lozanna, Szwajcaria
San Francisco, USA

Osoba do kontaktu:

Zdobądź nowe umiejętności przywódcze i strategiczne i poprowadź swoją organizację na coraz wyższe szczyty rozwoju.

Advanced Executive Program (AEP) to ogólny program zarządzania dla managerów wyższego szczebla, który odbędzie się w trzech krajach: Polsce, Szwajcarii i USA. W otoczeniu managerów najwyższego szczebla i pod okiem ekspertów z najlepszych szkół biznesu na świecie, otrzymasz wiedzę na najwyższym poziomie, poznasz doświadczenia innych managerów oraz będziesz mógł podzielić się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami. Ukończysz Advanced Executive Program z umiejętnościami przywódczymi i strategicznymi oraz z większą pewnością siebie, dzięki której poprowadzisz siebie i swoją organizacją w kierunku coraz wyższego stopnia rozwoju. Ten Program ma na celu przyspieszyć Twój rozwój zawodowy poprzez wgląd w Twoje umiejętności przywódcze i managerskie oraz wzbogacić Cię w nową wiedzę, nowe koncepcje oraz innowacyjne narzędzia.

Program skierowany jest głównie do:

* Decydentów odpowiedzialnych za strategię biznesową

* CEO's

* Członków zarządu

* Przedsiębiorców

* Strategów biznesowych

* Dyrektorów Zarządzających

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W PROGRAMIE:

1. Będziesz uczestniczyć w sesjach prowadzonych przez najwybitniejszych profesorów z najbardziej prestiżowych na świecie uczelni i szkół biznesu.
2. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której dogłębnie zrozumiesz wyzwania związane ze zmieniającymi się trendami rynkowymi (cyfryzacja, zrównoważony rozwój).
3. Wzbogacisz swoje umiejętności i zostaniesz wyposażony w narzędzia, które pomogą Ci skutecznie zarządzać organizacją i rozwijać ją w kierunku wzrostu wydajności biznesowej.
4. Wzmocnisz swoją odporność jako lider.
5. Przyspieszysz swój rozwój zawodowy.

6. Nawiążesz długotrwałe relacje z innymi liderami, którzy osiągają sukcesy.
7. Dołączysz do grona Absolwentów i będziesz brał udział w światowej klasy wydarzeniach organizowanych przez Queen Hedvig Academy.
8. Otrzymasz 3 certyfikaty ukończenia programu wydane przez IMD, SRI International oraz Queen Hedvig Academy.

Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Advanced Leadership Program

Zdefiniuj swoje zdolności przywódcze i dołącz do niezwykłej podróży w kierunku doskonałego przywództwa.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024