Executive Education Programs 2024/2025

Data rozpoczęcia:
1.6.2024
Data zakończenia:
13.6.2025
Lokalizacja:

Sopot, Warszawa - Polska

Lozanna - Szwajcaria

San Francisco - USA

Hyderabad - Indie

Osoba do kontaktu:

Mamy 20 lat doświadczenia w dostarczaniu prestiżowych programów edukacyjnych dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Współpracujemy z ekspertami ze światowej klasy instytucji i szkół biznesu takich jak IMD, Mahindra University, MIT, SRI (Stanford Research Institute), Stanford University, University of Oxford. Nasze programy ukończyło ponad 1 500 menedżerów z całej Europy. Programy realizujemy nie tylko w Polsce, ale również w krajach europejskich, azjatyckich i Ameryki Północnej. Oferujemy unikatowe rozwiązania naszych międzynarodowych partnerów oraz wiedzę i doświadczenie wybitnych ekspertów. Wydajemy wspólne certyfikaty ze światowej klasy uczelniami takimi jak:

  • IMD
  • Mahindra University
  • SRI International (Stanford Research Institute).

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy na rok 2024/2025 wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA:

  • Advanced Executive Program (AEP) prowadzony wspólnie z IMD i SRI International - Warszawa, Lozanna w Szwajcarii i San Francisco w USA
  • Advanced Investment Program (AIP) prowadzony wspólnie z SRI International - San Francisco w USA
  • Advanced Leadership Program (ALP) prowadzony wspólnie z Mahindra University - Warszawa i Hyderabad w Indiach
  • Digital Business Strategy with Analytics prowadzony wspólnie z SRI International - Sopot
  • Strategy and Leadership in the age of ESG (ESG) prowadzony wspólnie z IMD - Warszawa i Lozanna w Szwajcarii

Kluczowe informacje na temat każdego z Programów znajdziesz w naszej broszurze programowej, a o szczegóły możesz zapytać jednego z Dyrektorów Programów.

Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Advanced Leadership Program

Zdefiniuj swoje zdolności przywódcze i dołącz do niezwykłej podróży w kierunku doskonałego przywództwa.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024

Strategy and Leadership in the Age of ESG

ESG (Environmental, Social and Governance) jest na ustach wszystkich i stał się globalnym imperatywem, stawiając firmy pod coraz większą kontrolą.
Data Rozpoczęcia
14/10/2024