Advanced Leadership Program (ALP)

Data rozpoczęcia:
12.5.2025
Data zakończenia:
13.6.2025
Lokalizacja:

Hyderabad, Indie

Warszawa, Polska

Osoba do kontaktu:

Zwiększ świadomość swojego stylu zarządzania i zainspiruj się do głębokich zmian tego stylu oraz zmian w Twojej organizacji.

Advanced Leadership Program (ALP) to dwumodułowy program dla menadżerów wyższego szczebla opracowany wspólnie przez Queen Hedvig Academy i Mahindra University. Zajęcia będą prowadzone przez najlepszych ekspertów z najbardziej prestiżowych szkół biznesu na świecie. Podczas programu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci zrewolucjonizować sposób, w jaki zarządzasz i zainspiruje Cię do głębokich zmian wewnętrznych oraz zmian w Twojej organizacji. Poznasz czynniki, które są motorem napędowym odnoszących sukcesy liderów i otrzymasz narzędzia, dzięki którym sprawniej i efektywniej będziesz się poruszał w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

W programie weźmie udział 30 uczestników z Polski oraz 30 uczestników z Indii. Udział w Programie będzie znakomitą okazją do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych i  wymiany doświadczeń z innymi top menadżerami z Europy Środkowo-Wschodniej i Indii. Będziesz miał możliwość odkryć nowe perspektywy współpracy na tych rynkach.

Program skierowany jest głównie do:

* Członków rad nadzorczych

* Executives

* Menedżerów wyższego szczebla

* Właścicieli firm

* Dyrektorów zarządzających

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W PROGRAMIE:

1. Zdobędziesz głębszą świadomość własnego stylu przywództwa, co pomoże Ci zarządzać z większą autentycznością i skutecznością.

2. Zostaniesz wyposażony w najistotniejszą wiedzę, umiejętności i narzędzia, które pomogą Ci zarządzać i rozwijać Twoją organizację.

3. Wzmocnisz swoją odporność jako menadżer.

4. Rozbudujesz umiejętności motywowania i inspirowania swojego zespołu do pracy na rzecz wspólnego celu, aby osiągnąć bardziej owocne wyniki.

5. Wzmocnisz potrzebę doskonalenia się, które zapewnia długoterminowy sukces w rozwoju własnego przywództwa.

6. Nawiążesz długotrwałe relacje z innymi liderami z Europy Środkowo-Wschodniej i Indii.

7. Jako Absolwent będziesz brał udział w światowej klasy wydarzeniach dla Absolwentów organizowanych przez Queen Hedvig Academy.

8. Otrzymasz certyfikat wydany przez Mahindra University i Queen Hedvig Academy.

Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Digital Business Strategy with Analytics

Wprowadź do swojej firmy innowacje, dzięki którym zwiększysz swoją przewagę konkurencyjną!
Data Rozpoczęcia
3/6/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024