Advanced Leadership Program (ALP)

Data rozpoczęcia:
12.5.2025
Data zakończenia:
13.6.2025
Lokalizacja:

Hajdarabad, Indie

Warszawa, Polska

Osoba do kontaktu:

Advanced Leadership Program (ALP) to znacznie więcej niż szkolenie menedżerskie

To unikatowy projekt, który został stworzony wspólnie przez Mahindra University i Queen Hedvig Academy.

W dzisiejszym świecie charakteryzującym się bezprecedensową zmiennością gospodarczą i szybkimi transformacjami, tradycyjne modele biznesowe nie zawsze się sprawdzają. Tempo zmian w świecie biznesu jest zawrotne i stawia przed prezesami, dyrektorami zarządzającymi i właścicielami firm ogromne wyzwania.

Advanced Leadership Program odpowiada na potrzeby udoskonalania zdolności przywódczych kadry kierowniczej najwyższego szczebla.

Wyrusz z nami w podróż do głębszej świadomości swojego przywództwa

Advanced Leadership Program to wyjątkowy program edukacyjny, łączący w sobie praktyczną wiedzę i trening kompetencji miękkich. Skierowany jest przede wszystkim do członków rad nadzorczych, menedżerów wyższego szczebla, właścicieli firm oraz dyrektorów zarządzających.To nie jest klasyczne szkolenie z zarządzania.

Nasz program  został zaprojektowany tak, aby rozwijać kompetencje menedżerskie i przywódcze w oparciu o realne wyzwania i studia przypadku. Uczestnicy programu będą skuteczniej zarządzać swoimi organizacjami, trafniej i szybciej podejmować strategiczne decyzje oraz efektywniej osiągać wyznaczone cele biznesowe.W programie weźmie udział 60 uczestników z Polski oraz Indii. To doskonałe okoliczności sprzyjające nawiązaniu nowych kontaktów, i  i budowaniu wysokiej jakości relacji z menedżerami z Azji.

Jakie korzyści zyskujesz z uczestnictwa w naszym programie  szkoleniowym dla liderów i menedżerów najwyższego szczebla?

Uczestnictwo w naszym unikatowym programie szkoleniowym Advanced Leadership Program to szereg korzyści dla osób na stanowiskach zarządczych i prowadzonych przez nich organizacji.

  1. Rozwiniesz umiejętności komunikacji i zarządzania kryzysowego.
  2. Zdobędziesz głębszą świadomość własnego stylu przywództwa.
  3. Rozwiniesz swoją inteligencję emocjonalną i wzmocnisz swoją odporność jako menadżer.
  4. Rozbudujesz umiejętności motywowania i inspirowania swojego zespołu do pracy na rzecz wspólnego celu.
  5. Otrzymasz wgląd w najnowsze trendy i najlepsze praktyki w przywództwie.
  6. Nawiążesz długotrwałe relacje z liderami z Indii i Europy Środkowej.
  7. Otrzymasz certyfikat wydany przez Mahindra University i Queen Hedvig Academy.

Nasz program szkoleniowy ALP prowadzą doświadczeni, światowej klasy naukowcy i eksperci  

Stawiamy na najwyższą jakość kształcenia dostarczamy wysokiej wartości wiedzę. Podczas programu szkoleniowego ALP będą sesje m.in. z zakresu motywacji własnej i motywowania pracowników, efektywnego zarządzania dużymi projektami, budowania autorytetu lidera w zespole i skutecznej komunikacji pomiędzy różnymi działami (np. finansów, rozwoju produktu, operacji, HR czy IT).

Nasi doświadczeni eksperci zadbają o holistyczny rozwój Twoich kompetencji. Stawiamy zarówno na rozwój twardych, jak i miękkich umiejętności menedżerskich. Wspieramy i kształcimy  doświadczonych liderów, aby byli gotowi na wyzwania jutra, pokonywali kryzysy gospodarcze i potrafili dostosować działania do nieoczekiwanych zmian w otoczeniu biznesowym.

Wyrusz z nami w tą ekscytującą podróż i rozwiń  swoje kompetencje menedżerskiej z Advanced Leadership Program!

Nasz program szkoleniowy  Advanced Leadership Program to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą inwestować w rozwój kadry C-level. Dzięki uczestnictwu w programie  liderzy z najwyższego szczebla rozwiną  umiejętności zarządzania i motywowania oraz zyskają świeże, strategiczne podejście do kierowania organizacją, wsparte analizą konkretnych studiów przypadku i wartościowym networkingiem.

Weź udział w naszym  programie szkoleniowym i wznieś swoje kompetencje menedżerskie na jeszcze wyższy poziom! Zapisz się na Advanced Leadership Program już dziś i wybierz się z nami w podróż, dzięki której staniesz się bardziej świadomym liderem i skuteczniejszym przywódcą w Twojej organizacji!

Pobierz broszurę

Dalej

Rejestracja do programu

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w naszym programie szkoleniowym, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Zarejestruj się

Executive Education Programs 2024/2025

Poznaj nasze prestiżowe projekty edukacyjne, które przygotowaliśmy wspólnie z czołowymi instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak IMD w Szwajcarii, Mahindra University w Indiach i Stanford Research Institute w USA.
Data Rozpoczęcia
1/6/2024

Advanced Leadership Program

Zdefiniuj swoje zdolności przywódcze i dołącz do niezwykłej podróży w kierunku doskonałego przywództwa.
Data Rozpoczęcia
26/8/2024

Advanced Investment Program (AIP)

Przez ponad 30 lat Venture Capitals odgrywały bardzo ważną rolę w gospodarce, ale nigdy wcześniej w Europie nie było programu, który pokazałby zarządzanie inwestycjami od kuchni.
Data Rozpoczęcia
14/9/2024