Webinar z dr. Richardem Bohmerem

Data wydarzenia
22.9.2021
-

Webinar z dr. Richardem Bohmerem

Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej w ramach projektu SORTECH, która odbędzie się 22 września 2021 o godzinie 15:00. Prelegentem webinaru będzie wybitny ekspert w zakresie zarządzania sektorem zdrowia Dr Richard Bohmer. Tematem przewodnim prezentacji będzie: “How do we transform health care?”.

Dr Richard Bohmer to wieloletni wykładowca Harvard Business School. Tworzył tam programy dla absolwentów i kadry kierowniczej w zakresie zarządzania opieką zdrowotną oraz był współzałożycielem programu MD-MBA. Jest autorem wielu publikacji z zakresu zarządzania w sektorze zdrowia. Dr Bohmer koncentruje się w swoich badaniach na problematyce związanej z krzyżowaniem się opieki medycznej z praktyką zarządzania oraz skupia się na zrozumieniu, w jaki sposób najlepiej zaprojektować i zarządzać procesem opieki nad pacjentem w celu poprawy efektów leczenia.

Program konferencji:

15:00-15:10 Rozpoczęcie konferencji

15:10-15:55 Prezentacja dr. Richarda Bohmera “How do we transform health care?”

15:55- 16:40 Dyskusja prelegenta z ekspertami z Polski

16:40-17:10 Q&A

17:10-17:15 Zakończenie konferencji

Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. Będzie prowadzony w języku angielskim. Dla uczestników spotkania możliwe będzie skorzystanie z tłumaczenia symultanicznego.

Opis webinaru:

“Even before the Covid pandemic healthcare systems have been under growing pressure to change. But while patient demand is rising and new technologies are being developed at pace, institutional resources are increasingly overstretched and staff are burned out. Under such conditions how should we approach transforming healthcare delivery organizations to enable them to deliver better care and also make them better places to work? This session will describe a clinician-led approach to healthcare delivery organizational change and describe what senior leaders can do to engage staff in responding to healthcare’s challenges."

Webinar odbywa się w ramach projektu "Opracowanie nowoczesnego modelu zarządzania pacjentem w stanie zagrożenia życia w oparciu o samouczącą się algorytmizację procesów decyzyjnych i analizę danych z procesów terapeutycznych", współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach projektu realizowanego na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa w ramach konkursu nr 10/2019. Jego efektem będzie najnowocześniejszy w Polsce Szpitalny Oddział Ratunkowy, który będzie się mieścić w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.

World-Class Universities Alumni Event 2024

Mamy przyjemność ogłosić datę kolejnego spotkania Absolwentów, które odbędzie się, tak jak w ubiegłym roku, również w październiku.

Europejski Kongres Gospodarczy

Queen Hedvig Academy ponownie została Partnerem Instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych programach i wydarzeniach

Heading

Data wydarzenia
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Heading 1

Heading 2

Heading 3

Heading 4

Heading 5
Heading 6

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Block quote

Ordered list

  1. Item 1
  2. Item 2
  3. Item 3

Unordered list

  • Item A
  • Item B
  • Item C

Text link

Bold text

Emphasis

Superscript

Subscript

No items found.

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych programach i wydarzeniach