Szkolenia hybrydowe? Jesteśmy gotowi!

Data wydarzenia
-

Szkolenia hybrydowe? Jesteśmy gotowi! Wszystko wskazuje na to, że szkolenia hybrydowe to formuła, która zostanie z nami jeszcze przez dłuższy czas. W Queen Hedvig Academy jesteśmy na to przygotowani. Wkrótce rozpoczynamy pierwszy program realizowany wyłącznie w tym trybie. W naszych Programach niezwykle ważna jest interakcja między prowadzącym a uczestnikami oraz między samymi uczestnikami. Specjalnie do tego celu zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt konferencyjny, kamery oraz inny potrzebny sprzęt do streamingu obrazu i dźwięku. Dzięki temu uczestnicy online nie są tylko biernymi widzami, ale mogą w pełni interaktywnie uczestniczyć w zajęciach – zadawać pytania, włączać się do dyskusji. Biorą udział w teamworkach razem z uczestnikami stacjonarnymi, a na sali plenarnej widok z ich kamer jest wyświetlany na dużym ekranie. Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się pełnoprawnymi uczestnikami realizowanego Programu.

World-Class Universities Alumni Event 2024

Mamy przyjemność ogłosić datę kolejnego spotkania Absolwentów, które odbędzie się, tak jak w ubiegłym roku, również w październiku.

Europejski Kongres Gospodarczy

Queen Hedvig Academy ponownie została Partnerem Instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych programach i wydarzeniach

Heading

Data wydarzenia
This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.

Heading 1

Heading 2

Heading 3

Heading 4

Heading 5
Heading 6

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Block quote

Ordered list

  1. Item 1
  2. Item 2
  3. Item 3

Unordered list

  • Item A
  • Item B
  • Item C

Text link

Bold text

Emphasis

Superscript

Subscript

No items found.

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych programach i wydarzeniach