Queen Hedvig Innovation Hub powered by Plug and Play

Data wydarzenia
1.1.2024
-

Z ogromną dumą informujemy, że Queen Hedvig Academy rozpoczyna współpracę z Plug and Play – największą na świecie siecią akcelerujacą start upy, która swoją główną siedzibę ma w Dolinie Krzemowej.

Sieć Plug and Play to 50 000 startupów, ponad 500 wiodących na świecie korporacji oraz setki firm venture capital, uniwersytetów i agencji rządowych z różnych branż. Wspólnie ze swoimi partnerami Plug and Play łączy unikalny ekosystem przeznaczony do opracowywania i wdrażania technologii jutra.

Od 1 stycznia 2024 Queen Hedvig Academy wspólnie z Plug and Play będzie wspólnie prowadzić pierwsze w Europie Środkowo-Wschodniej biuro Queen Hedvig Innovation Hub powered by Plug and Play. Plug and Play ma ponad 50 biur na świecie, wypromowało ponad30 jednorożców (w tym PayPal, DropBox, Logitech), podnajęło u siebie biura Google, kiedy firma ta liczyła zaledwie 9 pracowników. Plug and Play utworzyło również sieć współpracy z największymi globalnymi korporacjami, którym przedstawia możliwości inwestycji w start upy. Współpracuje również z ponad 50 najbardziej prestiżowymi uniwersytetami na świecie, w tym Stanford, Harvard, MIT, Princeton, King’s College London, INSEAD, UCLA, Cambridge, Berkeley. 

Misją Plug and Play jest wspieranie innowacji poprzez łączenie przedsiębiorców, korporacji i inwestorów na całym świecie.

Niezmiernie cieszymy się, że Queen Hedvig Academy dołącza do sieci Plug and Play. Dzięki temu będziemy mogli nie tylko akcelerować polskie start upy, ale również przedstawiać polskim korporacjom możliwości pozyskania innowacyjnych technologii i inwestycji w start upy z obu Ameryk, Europy, Azji i Afryki.

World-Class Universities Alumni Event 2024

Mamy przyjemność ogłosić datę kolejnego spotkania Absolwentów, które tym razem odbędzie się w jednym z najpiękniejszych miesięcy - w maju!

Perspektywy 2024: gospodarka i rynek pracy

28 lutego odbędzie się debata, którą Queen Hedvig Academy organizuje wspólnie z BIGRAM. Wydarzenie jest organizowane dla społeczności Absolwentów Queen Hedvig Academy oraz partnerów BIGRAM.‍

Spotkanie opłatkowe dla Absolwentów

Queen Hedvig Academy tradycyjnie, jak co roku, organizuje dla Absolwentów Spotkanie opłatkowe.

Newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych programach i wydarzeniach